Чавунна топка Jotul I-80 RH Panorama

Jotul I-80 RH Panorama

JOTUL I 80 – середня камінна вставка з великою вихідною потужністю. Вона здатна опалювати кілька приміщень. У режимі “тривалого горіння” може працювати більше 10 годин при одній закладці дров. JOTUL I 80 є оптимальним варіантом для тих, хто намагається знайти різні за стилем дизайнерські рішення для свого будинку.
JOTUL I 80 Panorama оснащена одними дверима з великим панорамним жароміцним склом.
У всіх варіантах JOTUL I 80 передбачена можливість використання захисного екрана.

Вставка JOTUL I 80 за бажанням замовника комплектується спеціальним захисним екраном на кліпсах / засувках. Захисний екран щільно встає у відкриту топку. Якщо у Вас виникне бажання помилуватися живим полум’ям, Ви можете відкрити фронтальні дверці і топити камін, використовуючи захисний екран.

Слід, однак, зауважити, що при відкритих дверцятах, в результаті сильних конвекційних потоків, сильно збільшується обсяг виходу в трубу теплого повітря і ефективність роботи топки значно знижується.

Особливості моделі: топка з висококласного чавуну середня топка з великою потужністю система подачі повітря на скло різні варіанти дверей можливість використання захисного екрану замість дверцята сучасний дизайн гарантія на корпус – 10 років!

Технічні дані Jotul I 80 RH Panorama:
Кольори печі – матовий чорний (Classic, Harmony), синьо-чорна емаль (Panorama)
Потужність печі – мінімальна 2 кВт середня – 11 кВт максимальна – 16,5кВт
Допустима довжина полін – 400 мм
Розміри печі – мін.959 / макс.1059 х 630 х 524 мм
Вихід димоходу – верхній
Діаметр труби – 175 мм
Вага печі – 125 кг
Аксесуари печі: захисний екран встановлюється замість фронтальної двері, внутрішній збірник попелу

Топку можна встановити без облицювання. Для цього передбачені додаткові аксесуари – декоративний купол і бічні панелі. Купол і панелі купуються додатково.