Топки Laudel
laudel-kaseta-Vision-totale
Камінна касета Laudel Vision totale
laudel-kaseta-700-radius
Камінна касета Laudel 700 Radius
laudel-kaseta-700-prizma
Камінна касета Laudel 700 Prizma
laudel-kaseta-700-Compact
Камінна касета Laudel 700 Compact
laudel-kaseta-600
Камінна касета Laudel 600
Laudel-Horizontal
Чавунна топка Laudel Horizontal
900-Arizona
Чавунна топка Laudel 900 Arizona
850 Pryzmat
Камінна топка Laudel 850 Pryzmat
700-Pryzmat
Чавунна топка Laudel 700 Pryzmat

Французька компанія LAUDEL заснована в 1926 році. В даний момент фірма виробляє широкий вибір печей, камінних топок, барбекю і т.д. Сучасне виробництво чавунного лиття сертифіковане за системою якості ISO 9002. Камінні топки LAUDEL виготовлені з високоякісного чавуну, який є оптимальним матеріалом для накопичення та віддачі тепла. Максимальна віддача тепла – ККД 70%. Вогнетривкі скла камінних топок стійкі до температури до 750 c .

Красиві та стильні камінні топки LAUDEL , створені з використанням сучасних технологій, відповідають не тільки європейським екологічним нормам NF, але й мають французький сертифікат “Зелене полум’я”. Економічна ціна за умови європейського рівня якості та дизайну камінних топок Laudel .

Чим відрізняються чавунні топки Laudel від традиційних печей? По-перше, істотною відмінністю є тривалість розтоплення. Складена з цегли піч починає виділяти тепло тільки після того, як прогріється вся цегляна кладка. Чавунна топка починає опалювати вже через 10-15 хвилин після розтоплення. Ще однією важливою відмінністю є витрата палива. У процесі обвуглювання полін приблизно 85% деревини перетворюється в летючі гази і тільки близько 15% залишається в печі у вигляді вугілля. На відміну від російської печі, чавунної топці однієї закладки дров може вистачити на 8-10 годин роботи в економічному режимі при ККД до 82%.

Камінні топки Laudel – це відмінний компроміс ціни, якості та зовнішнього вигляду топки. Топки Laudel мають солідні товсті стінки з високоякісного чавуну, що забезпечує їх довговічне використання. Стильні топки Laudel створені з використанням сучасних технологій і відповідають всім екологічним нормам. Топки Laudel виробляється на промислових потужностях Invicta, і, відповідно, мають той же розмірний ряд моделей. Відрізняє топки Laudel наявність латунного обрамлення, оригінальною тильної стінки і решітки, високоякісний сірий чавун. Камінні топки Laudel сумісні з різними моделями облицювань.