Топки Uniflame
Uniflam 700 Lux
Чавунна топка Uniflam 700 Lux

Камінні топки Uniflam виготовляються у Франції з 1926 року. Власне лиття чавуну дозволяє створювати оптимальні ціни на ринку.

Французька компанія Uniflam заснована в 1926 році. В даний момент фірма виробляє широкий вибір печей, камінних топок, барбекю і т.д. Сучасне виробництво чавунного лиття сертифіковане за системою якості ISO 9002. Камінні топки Uniflam виготовлені з високоякісного чавуну, який є оптимальним матеріалом для накопичення та віддачі тепла. Максимальна віддача тепла – ККД 70%. Вогнетривкі скла камінних топок стійкі до температури до 750 c .

Красиві та стильні камінні топки Uniflam , створені з використанням сучасних технологій, відповідають не тільки європейським екологічним нормам NF, але й мають французький сертифікат “Зелене полум’я”. Економічна ціна за умови європейського рівня якості та дизайну камінних топок Uniflam .

Чим відрізняються чавунні топки Uniflam від традиційних печей? По-перше, істотною відмінністю є тривалість розтоплення. Складена з цегли піч починає виділяти тепло тільки після того, як прогріється вся цегляна кладка. Чавунна топка починає опалювати вже через 10-15 хвилин після розтоплення. Ще однією важливою відмінністю камінних топки Uniflam є витрата палива. У процесі обвуглювання полін приблизно 85% деревини перетворюється в летючі гази і тільки близько 15% залишається в печі у вигляді вугілля. На відміну від російської печі, чавунної топці однієї закладки дров може вистачити на 8-10 годин роботи в економічному режимі при ККД до 82%.

Варто також згадати про пожежобезпеки. Особливу небезпеку становлять тріщини, що утворюються в масиві камінів і димових каналах внаслідок нерівномірного осідання або викрошування глиняного розчину зі швів в результаті дії високої температури. З чавунним корпусом камінної топки Uniflam подібне не станеться, і він прослужить не одному поколінню.