Топки Jotul
Jotul I-80 RH Panorama
Чавунна топка Jotul I-80 RH Panorama
Jotul I-80 RH Harmony
Камінна топка Jotul I-80 RH Harmony
Jotul I-570 FLAT
Чавунна топка Jotul I-570 FLAT
Jotul I-520 FRL
Чавунна топка Jotul I-520 FRL
Jotul I-520 F
Камінна топка Jotul I-520 F
Jotul I-400 Panorama
Камінна топка Jotul I-400 Panorama
Jotul I-400 Harmony
Камінна топка Jotul I-400 Harmony
Jotul I-400 FLAT
Чавунна топка Jotul I-400 FLAT
Камінна топка Jotul I-350 FLAT
Камінна топка Jotul I-350 FLAT

Норвезькі печі і топки перевірені на міцність не тільки часом, але і стійкими скандинавськими морозами. Температура повітря в Норвегії взимку деколи знижується до – 40 ° С, але в норвезьких будинках завжди тепло. 75% від усіх дров’яних печей в норвезьких будинках складають печі фірми JOTUL. Марка JOTUL користується попитом не тільки у себе на Батьківщині, а й в усьому світі.

На сьогоднішній день JOTUL – визнаний світовий лідер з продажу печей і топок для камінів. Щорічно JOTUL виготовляє більше 120.000 печей, камінів, камінних касет і вставок, поставляючи свою продукцію більш ніж в 20 країн світу.

Камінні топки JOTUL оптимально поєднують в собі переваги як закритої камінної топки – ефективність і безпеку, так і відкритого каміна – насолода видом відкритого вогню. Це досягається не тільки завдяки величезному жаропрочному склу топки, але і за рахунок можливості експлуатації камінної топки JOTUL з відкритими дверцятами. Вироби норвезької фірми JOTUL – чавунні печі і чавунні камінні топки, мають бездоганну репутацію. Ось уже півтора століття наші топки для камінів не тільки зігрівають людей, а й прикрашають їх будинки, даруючи затишок і душевне тепло.